E-shop Zabezpečenie budov a zariadení
Cena
Tags

Zabezpečenie budov a zariadení

Každú budovu a prevádzkové zariadenia je nutné zabezpečiť proti vniknutiu nepovolaných osôb, alebo zaistiť bezpečné opustenie priestoru. Dvere, okná, brány, vráta, ale aj skrinky v šatniach či nákladné vozidlá je teda nutné opatriť zámkami a doplnkami pre zaistenie bezpečnosti. V našej ponuke preto nájdete:

Zabezpečenie únikových dverí - zahŕňa pomôcky pre zaistenie bezpečného opustenia budovy v prípade požiaru alebo útoku zo strany psychicky narušených osôb a násilníkov, alebo v prípadoch iného ohrozenia.

Priemyselné visiace zámky a petlice - v tejto skupine nájdete nielen visiace zámky a petlice, ale tiež napríklad reťaze, ktoré poskytujú vysokú ochranu pred odcudzením, alebo schránky na kľúče, do ktorých môžete uschovať kľúče či kódové karty pri odovzdávaní vo Vašej neprítomnosti.

Priemyselné zabezpečenie - je určené na montáž miesto kľučky na okná, okenné dvere či dvere alebo ako prídavný zámok. Tak ich kvalitne ochránite pred vypáčením. Zámky možno otvárať kľúčom alebo číselným kódom.

|< < 1 2 > >|