HAPPY END

HAPPY END

ŠPECIALISTA NA BEZPEČNOSŤ, ČISTOTU A EKOLÓGIU PREVÁDZKY.

 

Už viac než štvrť storočia neúnavne hľadáme spôsoby, ako zlepšovať pracovné prostredie. Poskytujeme komplexný rad produktov a odborné riešenia pre bezpečnosť, čistotu a ekológiu. V našej ponuke nájdete vyše 10 500 bezpečnostných a ochranných prvkov od značenia až po prostriedky na prevenciu a likvidáciu prevádzkových havárií, uskladnenie kvapalín, organizáciu a čistotu prevádzky a protipožiarne zabezpečenie budov.

NÁŠ TÍM

KAŽDÝ Z NÁS JE INÝ, A PREDSA SME DOBRE ZOHRANÝ TÍM.

 

Naším poslaním je zlepšovať pracovné podmienky ľudí v prevádzke. Poznáme svojich zákazníkov a ich potreby, preto preferujeme osobný prístup. Našu prácu staviame na hodnotách, akými sú odbornosť, rast, integrita a odvaha.

 

Prečo HAPPY END

PRODUKTY A RIEŠENIA

HĽADÁME SÚVISLOSTI. PRINÁŠAME KOMPLEXNÉ RIEŠENIA.

 

V našej ponuke nájdete vyše 10 500 jednotlivých produktov, ktoré pomôžu zvýšiť bezpečnosť a zlepšiť vašu prevádzku. Okrem toho ale tiež dokážeme navrhnúť konkrétne riešenia pre váš problém. A to vrátane projektovej prípravy, montáže i servisu. Navyše vás preškolíme v oblasti bezpečnosti, čistoty i ekológie prevádzky.

 

Produktové kategórie
Riešenie
Odborný blog

BEZPEČNOSŤ, ČISTOTA, EKOLÓGIA

ZVYŠUJEME BEZPEČNOSŤ PRACOVÍSK.

Chránime ľudí, technológie a budovy.

 

ZLEPŠUJEME ČISTOTU A EFEKTIVITU PRACOVÍSK.

Pomáhame dosahovať lepšie pracovné výkony a zvyšovať spokojnosť pracovníkov.

 

ZNIŽUJEME RIZIKO ZNEČISTENIA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA.

Predchádzame ekologickým haváriám. Ak takáto havária nastane, účinne minimalizujeme jej dopady.

 

Bezpečnosť
Čistota
Ekológia

INOVÁCIE A VZDELÁVANIE

PRACUJEME NA LEPŠEJ BUDÚCNOSTI PRACOVÍSK.

 

Čo je v našom biznise to najcennejšie? Skúsenosti. Hovoríme o nich na našich školeniach a konzultáciách. Naše rady a tipy si tiež môžete prečítať napríklad na našom odbornom blogu. Čo nás učí? Praxi. Práve v reálnych prevádzkach nachádzame nové výzvy a hľadáme nové cesty, ako zlepšovať pracovné prostredie.

 

Odborný blog

PARTNERSTVO

NAŠI ZÁKAZNÍCI SÚ NAŠI PARTNERI

 

Dôvera je pre nás dôležitá. Preto hľadáme zákazníkov, s ktorými môžeme pracovať dlhodobo. A takých už máme viac ako 6 000. Rovnako ako pre nás, je aj pre nich dôležité neustále zvyšovať bezpečnosť a kvalitu pracovného prostredia.

 

Partnerstvo
Referencie