E-shop Priemyselné a protiúnavové rohože
Cena
Tags
Vhodné použitie
Zaťaženie rohože
Prevedenie rohože
Umiestnenie rohože
Odolnosť voči oleju
Mrazuvzdornosť
Šírka
cm
Dĺžka
cm

Priemyselné a protiúnavové rohože

Priemyselné rohože NOTRAX sú prvkom, ktorý prispieva k väčšej pohode a bezpečiu Vašich pracovníkov, zvlášť potom, ak musí stáť celý deň na svojich nohách. Tieto rohože sú vyrobené z materiálu, ktorý pomáha odďaľovať nástup únavy. Ich konštrukcia umožňuje neustály pohyb - jemné mikropohyby svalstva dolných končatín a tým povzbudzujú krvný obeh v celom tele. Dlhé státie na tvrdom podklade môže zapríčiniť bolesť svalov a kĺbov, deformáciu nožnej klenby a nakoniec tiež bolesti chrbtice.

Priemyselné rohože sú vyrábané z materiálov, ktoré sú z hľadiska súčasného poznania za normálnych podmienok bezpečné. Ponúkame ich v mnohých variantoch a modifikáciách tak, aby splnili náročné požiadavky dnešného moderného priemyslu. V našej ponuke nájdete rohože s antistatickými vlastnosťami, nehorľavé, drenážne, nevodivé a ďalšie ...

Veľkou výhodou je tiež fakt, že PVC vrstvy priemyselných rohoží NOTRAX sú vyrobené bez použitia DOP (= dioktylftalát), tj. bez aditíva používaného na mäkčenie PVC. Táto látka nie je stabilná a postupne sa uvoľňuje do vzduchu, vody i pôdy a spôsobuje vážne zdravotné problémy. Preto výrobca priemyselných rohoží toto zmäkčovadlo vyradil zo svojich receptúr.

S výberom vhodného typu rohože práve pre potreby Vášho pracovisko Vám pomôžu naši vyškolení produktoví špecialisti.

|< < 1 2 3 > >|