Cena
Tags
Zaťaženie rohože
Vhodné použitie
Farba
Rozmery výrobku

Čistiace rohože

Profesionálne čistiace rohože NOTRAX Vám môžu pomôcť udržať poriadok vo vstupných priestoroch budov a tým aj v celom objekte. Ich konštrukcia a dizajn vychádzajú z dlhoročných skúseností výrobcu čistiacich rohoží a upratovacích firiem a výsledkom sú funkčné výrobky, ktoré navyše môžu zdvihnúť estetickú úroveň vstupných priestorov vďaka širokej palete vzorov a farieb.

V ideálnom prípade je vhodné vymedziť pre čistenie obuvi pri vstupe do budov zónu s celkovou dĺžkou 4,5 m, zloženú z 3 rôznych typov čistiacich zón s dĺžkou 1,5 m. Na tejto dĺžke prídu obe podrážky do styku s čistiacou zónou najmenej trikrát, a tak môže dôjsť k dokonalému očisteniu od prachu a vlhkosti. Kombináciou použitia vonkajších a vnútorných rohoží získate veľa výhod a synergických efektov:

1. zóna zachytí predovšetkým hrubé nečistoty z podrážok obuvi a v celkovom množstve až 40% nečistôt

2. zóna dokáže odstrániť jemnejšie nečistoty a väčšinu vlhkosti. Pre túto zónu sú určené povrchovo štruktúrované čistiace rohože, ktoré využívajú rôznych vlastností 2 typov vlákien a tiež rôznych technológií, takže čistiaci proces je veľmi účinný a po prechode touto zónou je obuv očistená zo 70%.

3. zóna dokončí vysušenie a zbaví podrážky posledných zvyškov jemného prachu.

V našej ponuke nájdete širokú škálu vonkajších a vnútorných čistiacich rohoží, ktoré Vám môžu pomôcť znížiť spotrebu chemikálií a vody použitých pre upratovanie vstupných priestorov. Všetky použité suroviny sú recyklovateľné a vyrobené v súlade s REACH. Tieto výrobky Vám budú slúžiť dlho a spoľahlivo. Tiež týmto spôsobom prispievajú k čistote nášho spoločného životného prostredia.