Cena
Tags

Stojany na výdaj kvapalín

Stojany na výdaj kvapalín Vám ponúkame plastové a kovové.

Plastové stojany na výdaj kvapalín si veľmi rýchlo obľúbite. Základný stojan je vyrobený z jedného kusu polyetylénu, ktorý veľmi pohodlne a bezpečne udrží dva 200 litrové sudy. Veľký záchytný priestor zaisťuje bezpečný výdaj kvapalín. S nadstavcami tohto stojana je možné jednoducho manipulovať pomocou vysokozdvižného vozíka. Na stojan je možné umiestniť až dva takéto nadstavce. Všetky súčasti tohto výdajného systému majú zaoblené hrany, čo prispieva k väčšiemu bezpečiu na pracovisku.

Vo výdajnom stojane je miesto pre 2 kanistre alebo vedierka. K nadstavcom možno kúpiť výdajnú policu pre umiestnenie ďalších nádob. V polici je na dne otvor, ktorý umožní odtok kvapaliny do spodného výdajného stojana. Uniknutú kvapalinu môžete pri zachovaní dobrých hygienických podmienok a správnej výrobnej praxe spätne využiť.

Kovové stojany pre výdaj kvapalín sú jednoduché železné konštrukcie s vysokou nosnosťou a odolnou povrchovou úpravou. V našej ponuke nájdete stojany pre jeden alebo viac sudov alebo stojany s roštom pre umiestnenie menších nádob. Niektoré typy kovových stojanov môžete dovybaviť záchytnou vaňou, s ktorou môžete manipulovať pomocou vysokozdvižného vozíka. Kovové stojany je možné stohovať do výšky 3 vrstiev.

Naši obchodní zástupcovia Vám radi predstavia kompletný systém výdajných stojanov.