Cena
Tags
Vhodné použitie
Manipulačná technika
Nárazová odolnosť

Oceľové zábrany

Kovové nárazníky sú vyrobené z veľmi kvalitnej ocele s odolnou povrchovou úpravou práškovou farbou. Ich výhodou je to, že odolávajú prudkým nárazom a sú vhodné pre vnútorné i vonkajšie prostredie. Pri prípadnom náraze pevná oceľ bráni poškodeniu zdravia alebo techniky. V našej ponuke nájdete tieto výrobky pre vymedzenie pohybu strojov alebo ľudí v skladoch a výrobných halách. Ochranné profily z oceľových trubiek sú dostupné v štyroch prevedeniach pre rôzny stupeň dopravného zaťaženia:

- Profily z rúrok s priemerom 6 cm - sú vhodné tam, kde sa používa technika s pomocou ľudskej sily (rudly a paletové vozíky)

- Profily z trubiek o priemere 7,6 cm - sú vhodné tam, kde sa používa hydraulická technika

- Profily z trubiek o priemere 10,8 cm - sú vhodné tam, kde sa používajú vysokozdvižné vozíky

- Profily z trubiek o priemere 15,9 cm - sú vhodné tam, kde sa pohybujú nákladné automobily

Tu nájdete tieto výrobky:

Oblúkové nárazníky

Protinárazové stĺpiky

Nízke nárazníky

Profily Pre ochranu stĺpov a rohov - vyrobené z kvalitného odolného plechu s hrúbkou 5 mm

Všetky typy výrobkov sú dostupné v niekoľkých veľkostiach a môžete ich spolu vzájomne kombinovať. Sú vybavené stabilnými pätkami pre uchytenie k podlahe. Výrazná svetlo žltá farba spolu s čiernymi reflexnými pruhmi zvyšuje bezpečnosť na pracovisku.

Okrem výrazne pruhovaných ochranných profilov tu môžete nájsť tiež ekonomické jednofarebné žlté ochranné prvky vhodné iba pre použitie vo vnútri budov. Tieto prvky sa vyznačujú nižšou cenou.

|< < 1 2 > >|