E-shop Priemyselné utierky
Cena
Tags
Druh utierky
Počet útržkov
ks
Druh sorpcie
Leštenie
Pevnosť
Čistenie
Utieranie
Odmasťovanie
Čistenie skla
Šetrné leštenie
Utieranie olejov
Do potravinárstva
Čistenie riedidlami
Bez silikónov

Priemyselné utierky

Priemyselné utierky sú dôležitými pomocníkmi pre udržanie čistoty na Vašom pracovisku. V našej ponuke nájdete širokú škálu utierok z rôznych typov materiálov. Každý materiál má svoje špecifické vlastnosti, ktoré ich predurčujú pre špeciálne použitie. Nájdete tu cenovo príjemné utierky z recyklovanej celulózy rovnako ako vysoko účinné a odolné utierky z polypropylénu. Utierky dodávame v rolkách s perforáciou, ktorá umožňuje jednoduché odtrhnutie potrebného množstva alebo skladané utierky v prírezoch zabalených vo výdajných boxoch, ktoré môžete mať uložené po ruke na svojom pracovnom mieste.

V prípade, že potrebujete zaistiť vysokú čistotu, je lepšie zvoliť skladané utierky, pretože zaručujú vyšší štandard. Ich okraje sú dokonale hladké a nevyčnievajú z nich voľné vlákna. Okrem toho sú balené v určitom malom množstve v polyetyléne, čím je zaistená hygienická nezávadnosť a sú tak lepšie chránené proti prachu a iným nečistotám. Je možné ľahšie kontrolovať ich spotrebu a tiež je účinnejšie rozmiestniť ich na rôzne pracoviská.

Utierky v rolkách s perforáciou možno umiestniť na výdajné stojany, ktoré sú tiež súčasťou našej ponuky. Tieto výdajné stojany umožňujú plynulý odber a odtrhnutie potrebného množstva kusov.

Obráťte sa na našich vyškolených produktových špecialistov, aby ste si mohli byť istí, že dostanete tie správne odpovede na svoje otázky.

|< < 1 2 > >|