E-shop Priemyselné utierky a hygiena
Cena
Druh utierky
Počet útržkov
ks
Druh sorpcie
Leštenie
Pevnosť
Čistenie
Utieranie
Odmasťovanie
Čistenie skla
Šetrné leštenie
Utieranie olejov
Do potravinárstva
Čistenie riedidlami
Bez silikónov

Priemyselné utierky a hygiena

Priemyselné utierky sú dôležitými pomocníkmi pre udržanie čistoty na Vašom pracovisku. V našej ponuke nájdete širokú škálu utierok z rôznych typov materiálov. Každý materiál má svoje špecifické vlastnosti, ktoré ich predurčujú pre špeciálne použitie. Nájdete tu cenovo príjemné utierky z recyklovanej celulózy rovnako ako vysoko účinné a odolné utierky z polypropylénu. Utierky dodávame v rolkách s perforáciou, ktorá umožňuje jednoduché odtrhnutie potrebného množstva alebo skladané utierky v prírezoch zabalených vo výdajných boxoch, ktoré môžete mať uložené po ruke na svojom pracovnom mieste.

V prípade, že potrebujete zaistiť vysokú čistotu, je lepšie zvoliť skladané utierky, pretože zaručujú vyšší štandard. Ich okraje sú dokonale hladké a nevyčnievajú z nich voľné vlákna. Okrem toho sú balené v určitom malom množstve v polyetyléne, čím je zaistená hygienická nezávadnosť a sú tak lepšie chránené proti prachu a iným nečistotám. Je možné ľahšie kontrolovať ich spotrebu a tiež je účinnejšie rozmiestniť ich na rôzne pracoviská.

Utierky v rolkách s perforáciou možno umiestniť na výdajné stojany, ktoré sú tiež súčasťou našej ponuky. Tieto výdajné stojany umožňujú plynulý odber a odtrhnutie potrebného množstva kusov.

Obráťte sa na našich vyškolených produktových špecialistov, aby ste si mohli byť istí, že dostanete tie správne odpovede na svoje otázky.

|< < 1 2 > >|