Cena
Tags
Objem

Priemyselné čistenie

Umývacie stoly sú určené pre umývanie a odmasťovanie malých i rozmerných súčiastok a dielov, ktoré sú znečistené olejmi a mazivami. Kompaktné rozmery stolov a široká ponuka veľkosťou pracovnej plochy uspokojí takmer všetky Vaše potreby. Pri použití umývacích stolov nie sú nutné zložité a drahé stavebné úpravy. Rokmi odskúšaná konštrukcia čerpadla, ktoré siaha len do polovice objemu suda, zaisťuje dlhodobé použitie čistiacich kvapalín, zatiaľ čo nečistoty klesajú ku dnu suda. V tejto ponuke nájdete aj príslušenstvo k umývacím stolom ako sú záchytné vane a proti ostriekaniu steny.

Prax ukázala, že používanie umývacích stolov spoločne s umývacími kvapalinami vedie až k 80% úspore nákladov na čistenie oproti bežným odmasťovacím prostriedkom. Čistiace kvapaliny ani sud nie sú súčasťou štandardnej dodávky umývacích stolov, aby ste si mohli vybrať ten najlepší typ kvapaliny presne vyhovujúci Vašim potrebám.

Čistiace kvapaliny na použitie v umývacích stoloch sú dostupné v sudoch s objemom 50 litrov a 200 litrov. V prípade, že budete mať čistiacu kvapalinu znečistenú, môžete ju zadarmo vrátiť späť na prepracovanie. Tým Vám odpadá starosť a náklady spojené s likvidáciou nebezpečného odpadu.

V tejto ponuke nájdete aj špeciálne vyvinuté čistiace a mazacie spreje s vysokou účinnosťou. Sú vhodné na odmasťovanie, odstraňovanie odolných i zatvrdnutých nečistôt a hrdze. Nádobky sú skonštruované tak, aby mohli čistiace a mazacie spreje preniknúť aj do horšie prístupných miest. Ich zloženie zodpovedá veľmi prísnym nemeckým a európskym normám a predpisom.

Ekologické odmasťovacie AQ kvapaliny na vodnej báze sú zdravotne nezávadné, a napriek tomu dôkladne vyčistia povrchy znečistené ropnými látkami. Tieto odmasťovacie kvapaliny sú dlhodobo úspešne používané v priemyselných podnikoch, na čerpacích staniciach av skladoch ropných látok.

Naši špeciálne vyškolení produktoví špecialisti Vám radi pomôžu pri výbere toho najlepšieho riešenia pre Vaše pracovisko.