E-shop Podlahové značenie a protišmykové prostriedky
Cena
Tags
Produktová rada
Mechanická odolnosť
Chemická odolnosť
Miera priľnavosti
Dĺžka pásky
m
Trieda protišmykovosti
Svietivosť
Vhodné použitie
Farba

Podlahové značenie a protišmykové prostriedky

Značenie na podlahy vám zaistí bezpečný pohyb a jednoduchú orientáciu v skladových a iných priemyselných priestoroch. Vďaka podlahovému značeniu jasne vymedzíte plochy na skladovanie tovaru alebo paliet, viditeľne označíte únikové priestory, schody alebo miesta na pohyb osôb i manipulačnej techniky.

Prostriedky podlahového značenia sú prevažne samolepiace s vysokou mierou priľnavosti a ich povrch je odolný voči vode, olejom a väčšine chemikálií, ktoré sa v priemysle používajú.

Podlahové pásky od štandardných až po extrémne odolné v rôznych farbách a prevedeniach pre rozdielne povrchy podláh.

Protišmykové pásky a profily znižujú riziko pošmyknutia a pádu na mokrej alebo znečistenej podlahe. V našej ponuke nájdete pásky vo forme roliek v rôznych šírkach od univezálnych cez trvarovateľné až po extrémne odolné alebo fotoluminiscenčné.

Podlahové značky vo fotoluminiscenčnom alebo nesvietiacom prevedení viditeľne informujú, zakazujú alebo upozorňujú na riziká a tým zvyšujú bezpečnosť pri pohybe osôb a manipulačnej techniky.

Skladové značenie sú relatívne malé značky, ktoré prehľadne vymedzia plochy na skladovanie alebo pohyb manipulačnej techniky. Z našej ponuky si môžete vybrať zo širokej škály farieb a tvarov skladových značiek.

Značkovacie spreje sú vynikajúce prostriedky na dočasné aj permanentné označenie priestoru alebo miest pre najrôznejšie účely vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

Fotoluminiscenčné značenie schodov, podláh alebo únikových ciest zaisťuje bezpečný pohyb osôb pri zníženej viditeľnosti alebo pri požiari.

Nízkoúrovňové orientačné značenie spĺňa normu ČSN ISO 16069, súčasťou tohto systému sú hliníkové profily pre umiestnenie na stenu alebo na schody, orientačné pásky a značky.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|