Cena
Tags
Typ náplne
Pre počet ľudí
Značka

Lekárničky

Tu nájdete lekárničky vyvinuté pre rôzne oblasti ľudskej činnosti. Sú zostavené podľa rizika, aké sa môže na pracoviskách určitého typu vyskytovať:

- výrobné prevádzky

- chemické prevádzky

- sklady a obchody

- administratívne priestory

- špeciálna lekárnička pre popáleniny

- lekárničky pre zásahové vozidlá

Každý typ zloženia obsahu lekárničky je teraz dostupný v troch rôznych verziách podľa typu schránky, v ktorej je lekárnička uložená. Okrem toho si tu môžete objednať aj samostatnú náplň lekárničky bez schránky. Táto služba je určená pre tých klientov, ktorí už schránku na lekárničku majú a potrebujú ju doplniť zdravotníckym materiálom a tiež pre klientov, ktorí si tu kúpia kompletnú lekárničku a po čase ju potrebujú doplniť.

Pri stanovovaní počtu potrebných lekárničiek je dobré zvážiť nielen počet pracovníkov na jednotlivých pracoviskách, ale predovšetkým dostupnosť lekárničky a možnosť rýchleho zásahu na mieste, kde došlo k úrazu.

Okrem kompletných lekárničiek Vám ponúkame prázdne schránky pre uskladnenie zdravotníckeho materiálu. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a každý typ Vám prináša určité výhody. V ponuke nájdete lekárničky mobilné vo forme kufríkov so špeciálnymi stenovými držiakmi. Tieto držiaky slúžia na umiestnenie kufríka na stenu, v prípade potreby je možné kufrík jednoducho vybrať z držiaka a priniesť na miesto na ošetrenie zranenej osoby. Nájdete tu tiež schránky pre pevné umiestnenie na stenu. Väčšina schránok je uzamykateľná a niektoré typy majú v dvierkach umiestnené kvalitné protiprachové tesnenie, ktoré chráni obsah pred znečistením.

Venujte výberu vhodného typu lekárničky pre Vaše pracovisko náležitú pozornosť. V prípade neistoty sa môžete obrátiť na našich obchodných zástupcov, ktorí Vám s výberom radi pomôžu.

|< < 1 2 3 > >|