Cena
Typ náplne
Pre počet ľudí
Objem
Farba
Materiál
Značka

Lekárničky

Tu nájdete lekárničky vyvinuté pre rôzne oblasti ľudskej činnosti. Sú zostavené podľa rizika, aké sa môže na pracoviskách určitého typu vyskytovať:

- výrobné prevádzky

- chemické prevádzky

- sklady a obchody

- administratívne priestory

- špeciálna lekárnička pre popáleniny

- lekárničky pre zásahové vozidlá

Každý typ zloženia obsahu lekárničky je teraz dostupný v troch rôznych verziách podľa typu schránky, v ktorej je lekárnička uložená. Okrem toho si tu môžete objednať aj samostatnú náplň lekárničky bez schránky. Táto služba je určená pre tých klientov, ktorí už schránku na lekárničku majú a potrebujú ju doplniť zdravotníckym materiálom a tiež pre klientov, ktorí si tu kúpia kompletnú lekárničku a po čase ju potrebujú doplniť.

Pri stanovovaní počtu potrebných lekárničiek je dobré zvážiť nielen počet pracovníkov na jednotlivých pracoviskách, ale predovšetkým dostupnosť lekárničky a možnosť rýchleho zásahu na mieste, kde došlo k úrazu.

Okrem kompletných lekárničiek Vám ponúkame prázdne schránky pre uskladnenie zdravotníckeho materiálu. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a každý typ Vám prináša určité výhody. V ponuke nájdete lekárničky mobilné vo forme kufríkov so špeciálnymi stenovými držiakmi. Tieto držiaky slúžia na umiestnenie kufríka na stenu, v prípade potreby je možné kufrík jednoducho vybrať z držiaka a priniesť na miesto na ošetrenie zranenej osoby. Nájdete tu tiež schránky pre pevné umiestnenie na stenu. Väčšina schránok je uzamykateľná a niektoré typy majú v dvierkach umiestnené kvalitné protiprachové tesnenie, ktoré chráni obsah pred znečistením.

Venujte výberu vhodného typu lekárničky pre Vaše pracovisko náležitú pozornosť. V prípade neistoty sa môžete obrátiť na našich obchodných zástupcov, ktorí Vám s výberom radi pomôžu.

|< < 1 2 3 4 > >|