Cena
Tags
Materiál
Spôsob uchytenia
Farba

Ochranné a varovné profily

Polyuretánové profily môžu absorbovať šok ľudí, strojov a zariadení v nebezpečných rohoch alebo na hranách. Profily môžu byť inštalované v skladoch pozdĺž transportných ciest, na strojoch, dopravníkoch, na stenách a stĺpoch. Ich výrazné zafarbenie zároveň upozorňuje na nízke profily priechodov, chodieb a vjazdov, takže bráni nechceným ranám a poraneniam.

Použitý polyuretán je vyrobený špeciálnou patentovanou technológiou, ktorá umožňuje vysokú pružnosť konečných výrobkov, vďaka tomu je možné ich ohýbať a prispôsobovať. Varovné farebné značenie je odolné voči oderu, povrch je chránený špeciálnou vrstvou veľmi odolnú voči oderu a prerazeniu. Profil je prefarbený v celej hmote buď žlto, červeno, bielo alebo čierno. V našej ponuke môžete nájsť profily v tomto farebnom prevedení: žlto/čierne, bielo/červené, čierne a fotoluminiscenčné/čierne so svietivosťou 180 mcd/m2.

Materiál je tiež tepelne odolný v rozmedzí teplôt od -40 do +100 ºC. Výrobky môžu byť použité vo vnútri aj vonku a z hľadiska správania v prípade požiaru sú testované podľa nemeckej normy DIN 4102. Profily sú väčšinou vybavené odolnými samolepiacimi páskami s vysokou adhéznou silou 21N/25 mm. Pred aplikáciou je výhodné najskôr povrch očistiť a popr. vyhladiť. Aplikácia je jednoduchá a rýchla tiež vďaka tomu, že potrebnú dĺžku profilu si jednoducho odrežete alebo odstrihnite.

V našej ponuke nájdete profily rôznych tvarov. Základná dĺžka je 1m, ale je možné na objednávku získať aj 5m a 50m kusy.

|< < 1 2 3 > >|