Cena
Zaťaženie rohože
Vhodné použitie
Farba
Rozmery výrobku

Vnútorné čistiace rohože

Vnútorné čistiace rohože sú určené pre očistu obuvi vo vnútorných častiach vchodových priestorov do škôl, univerzít, kancelárskych budov, bánk, obchodov, relaxačných a športových centier. Tieto výrobky sú testované v súlade s hygienickými požiadavkami a všetky majú sanitárny epidemiologický atest.

Vnútorné čistiace rohože sú vybavené pevným a pružným podkladovým materiálom, ktorý zaisťuje tvarovú stabilitu rohože, nepriepustnosť pre špinu a vlhkosť, protišmykovosť a vysokú životnosť. Použitý materiál nešpiní podlahové krytiny a chráni ich proti poškriabaniu. Povrch čistiacich rohoží je tvorený odolnými vláknami z rôznych typov syntetických materiálov, ktoré zaisťujú abráziu pre nečistoty a prach a absorpciu pre vlhkosť a tiež skrývajú uvoľnené nečistoty vnútri vláknovej vrstvy. Možno ich čistiť jednoducho pomocou vysávača, niektoré typy možno čistiť tiež extrakciou. Pravidelná údržba čistiacich rohoží predlžuje ich životnosť.

V našej ponuke nájdete širokú škálu farieb a vzorov čistiacich rohoží a mnohé sa dajú vzájomne kombinovať. Ľahko teda môžete esteticky doladiť vstupné priestory a zároveň zabezpečiť ich dlhotrvajúci čistotu.