Cena

Odmasťovacie kvapaliny na podlahu

Odmasťovacie kvapaliny rady AQ sú moderné, ekologické a účinné. Pomáhajú dôkladne vyčistiť povrchy zamastených plôch, pričom nenarušujú čistený povrch. Kvapaliny AQ sú biologicky odbúrateľné, podporujú rast baktérií, čo synergicky podporuje rozklad uhľovodíkov a ďalších organických látok ropného pôvodu. AQ kvapaliny je možné použiť na čistenie kovov - mosadze, hliníka, medi, bronzu, ocele, železa, olova a zinku ... Účinne odstraňujú všetky typy minerálnych, rastlinných a živočíšnych olejov, mazadiel a tukov.

Funkcia odmasťovacích kvapalín rady AQ:

1. EMULGÁCIA A ŠTIEPENIE dlhých reťazcov olejov a tukov
2. POMOC ČINNOSTI BAKTÉRIÍ pri rozklade uhľovodíkov na cukry.
 
Odmasťovacie kvapaliny rady AQ sú úplne bezpečné, nehorľavé a nepatria medzi chemikálie sledované COSHH (UK Control of Substances Hazardous to Health Regulations 2002). Možno ich použiť na odmasťovanie a čistenie od uhľovodíkov a tukov (AQ M, AQ 2000 a AQ D) alebo pre biologické odbúravanie uhľovodíkov a tukov (AQ Plus, AQ 2000, AQ Universal)

Odmasťovacie kvapaliny rady AQ používajú hlavne profesionálne upratovacie firmy zaoberajúce sa čistením podláh a predmetov v priemyselných podnikoch. Tieto kvalitné a účinné odmasťovače umožňujú dokonalé odstránenie ropných látok z vozovky aj z podlahy alebo odmasťovanie povrchu výrobkov a iných predmetov. Vzhľadom k tomu, že tieto odmasťovače štiepia molekulové reťazce ropných látok a nedovoľujú ich opätovné spojenie, odmasťujú veľmi dobre ropné látky vsiaknuté hlboko do povrchu podlahy. AQ kvapaliny sú vodou riediteľné, ich spotreba je malá a použitie veľmi ekonomické.

Naši vyškolení predajcovia Vám poradia správny typ a riedenie kvapalín AQ pre Váš problém s mastnotou a špinou.