E-shop Priemyselné utierky Priemyselné utierky z netkanej textílie Všestranne použiteľná utierka PROTEXT Standard

Všestranne použiteľná utierka PROTEXT Standard - HC 712

Všestranne použiteľná utierka PROTEXT Standard
Všestranne použiteľná utierka PROTEXT Standard - HC 712
  • Odporúčame
Katalógové číslo: HC 712

Vlastnosti

Druh utierky
Šírka role
30 cm
Návin
190 m
Priemer role
27 cm
Priemer dutinky
60 mm
Počet útržkov
500
Rozmery útržkov
30 × 38 cm
Materiál
celulóza / polyester
Farba
biela
Hmotnosť
3,9 kg
Druh sorpcie
univerzálne
Utieranie
★★☆
Čistenie
★★★
Leštenie
★★☆
Pevnosť
★★☆
Čistenie skla
ANO
Šetrné leštenie
ANO
Utieranie olejov
ANO
Čistenie riedidlami
ANO
Možnosti likvidácie
spaľovanie
46,70 €
56,04 € s DPH
ks
Skladom viac ako 100 ks

POPIS VÝROBKU

Priemyselná utierka z netkanej textílie PROTEXT je vyrobená z celulózy a syntetických vlákien s použitím technológie spunlace (hydraulické prešívanie). Vďaka materiálu a technológii výroby získava utierka vynikajúce vlastnosti:

  • veľmi dobrá a rýchla sorpčná kapacita
  • pevnosť za sucha aj za mokra
  • odolnosť voči rozpúšťadlám
  • schopnosť sať oleja a mastnotu

VÝHODY

  • univerzálne a opakované použitie (utierka si zachováva svoje vlastnosti)
  • príjemný a hladký povrch
  • neuvoľňuje vlákna ani pri mechanickom namáhaní

POUŽITIE

Všestranne použiteľná netkaná utierka PROTEXT spĺňa vďaka svojmu zloženiu, hladkému povrchu a nízkej vláknivosti tie najvyššie nároky. Je výborná na leštenie a stieranie jemných povrchov, a to aj v prostredí citlivých na prach a vo veľmi čistých priestoroch podľa ISO 7 a ISO 8.

V tlačiarenských prevádzkach a polygrafickom priemysle sa vďaka veľmi nízkej vláknivosti hodí na čistenie lisovacích valcov.

Táto pevná utierka z netkanej textílie je vhodná aj do lakovní, do strojárskeho, automobilového i leteckého priemyslu na suché odmasťovanie aj s použitím rozpúšťadiel a na utieranie dielov od olejov, emulzií a pod.

Svoje využitie nájde aj v laboratóriách, farmaceutickom priemysle aj v zdravotníctve pre univerzálne aplikácie.

BALENIE

Všestranne použiteľná utierka PROTEXT Standard je dodávaná v perforovanom návine veľkosti . Jednotlivé utierky sa vďaka perforácii z rolky ľahko odtrhávajú.

Mohlo by Vás zaujímať

AKCIA: Jedna i viac darčekových poukážok Kaufland môžu byť vaše
AKCIA: Jedna i viac darčekových poukážok Kaufland môžu byť vaše

Jedna HAPPY AKCIA skončila a ďalšia začína. Jej podmienky sa nemenia a aj darček v podobe darčekovej poukážky ...

Mohlo by Vás zaujímať

Havarijná situácia: Ste na ňu pripravení?
Havarijná situácia: Ste na ňu pripravení?

V priemyselných a iných prevádzkach bežne dochádza k havarijným (alebo tiež prevádzkovým) únikom či odkvapom, ...

Mohlo by Vás zaujímať

Praxou overené a nové ochranné zábrany HUG TOWER
Praxou overené a nové ochranné zábrany HUG TOWER

Pokiaľ ide o ochranné zábrany, myslia inžinieri v MPM doslova na všetko. Teraz prichádzajú s ochranou aj tých ...

Mohlo by Vás zaujímať

Pozrite sa, čo vo vašej prevádzke vydržia ochranné zábrany a nárazníky MPM
Pozrite sa, čo vo vašej prevádzke vydržia ochranné zábrany a nárazníky MPM

Výrobca ochranných zábran a nárazníkov značky MPM svoje produkty neustále inovuje a pravidelne testuje. Zaujíma vás...

Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečná prevádzka je prevádzka s havaríjnou súpravou
Bezpečná prevádzka je prevádzka s havaríjnou súpravou

Byť pripravený na možnú nehodu spojenú s únikom nebezpečných látok i bežných kvapalín sa vypláca. Ak si do svojej p...

Alternatívne produkty

Príslušenstvo