Cena
Zaťaženie rohože
Odolnosť voči oleju
Šírka
cm
Dĺžka
cm

Systém SKYWALKER

Tu Vám ponúkame ucelený systém protiúnavových protišmykových rohoží z ktorého pomocou môžete ošetriť rozmanité typy pracovísk v suchom vnútornom prostredí výrobných hál, skladov, servisov a podobných pracovísk. Môžete vytvárať ostrovčekové pracovisko a bezpečné pochôdzne zóny okolo strojov a techniky, teraz novo s možnosťou zaoblených rohových častí. S pomocou systému SKYWALKER zvýšite:

1) BEZPEČNOSŤ vďaka nábehovým hranám, ktoré znižujú riziko zakopnutia. Vďaka žltým prvkom zvýšite viditeľnosť prípadných nebezpečných zón.

2) POHODU na pracovisku vďaka výrazným protiúnavovým vlastnostiam rohoží s bublinovým povrchom. Dlhodobé státie a chôdza po povrchu rohoží systému SKYWALKER znižuje pocity únavy dolných končatín, zaťaženie kostrového aparátu a kĺbov.

3) ESTETICKÁ ÚROVEŇ - rohože okrem toho, že chránia pracovníkov pred zbytočnou únavou, chránia tiež podlahy pred zničením a poškodením.

Systém SKYWALKER sa skladá z týchto tvarovaných súčastí:

- štvorcové modulové rohože + rovné nábehové hrany. Zo štvorcových modulov môžete vytvoriť jednotlivé pracovné plochy alebo celé pruhy priechodných ciest.

- rohové modulové rohože so zaobleným zakrivením v uhle 45° a príslušnej nábehovej hrany. Tieto rohové prvky je možné použiť pre odbočky s uhlom 90 °. Pre každú zákrutu je nutné mať 2 tieto rohové modulové rohože.

- rohové modulové rohože so zaobleným zakrivením v uhle 22,5° 
a príslušné nábehove hrany. Tieto rohové prvky sú určené pre široké cesty tvorené dvoma pruhmi štvorcových modulových rohoží. Pre každú zákrutu je nutné mať 4 tieto modulové prvky.


- žltý deliaci pruh pre vytváranie súvislých línií pre zvýšenie bezpečnosti

Spodná časť základných štvorcových modulových rohoží sú segmentované na štvorce o strane 30 cm - toto riešenie umožňuje pohodlnejšie a rýchlejšie rezanie na potrebný rozmer a prispôsobovanie potrebám konkrétneho pracoviska. Práca so systémom SKYWALKER Vás bude baviť, pretože s jeho pomocou môžete vytvárať mnoho rôznych variantov pohodlného a bezpečného pokrytia pracovných plôch.

Systém SKYWALKER môžete teraz zakúpiť v 5 rôznych verziách podľa požadovaného typu ochrany:

- štandardné - pre všeobecné použitie do priestorov bez špeciálnych požiadaviek

- odolný voči olejom a tukom - pre strojársky priemysel, servisné dielne a iné prevádzky s priemyselnými olejmi

- antistatický - pre elektronický priemysel, pre ESD zóny na odvedenie nebezpečného statického náboja

- antistatický so zníženou horľavosťou - pre ESD zóny, zvarovne a podobné pracoviská

- odolný voči olejom so zníženou horľavosťou - pre strojársky priemysel, zvarovne

S pomocou systému SKYWALKER výrazne zlepšíte pracovnú pohodu svojich pracovníkov, ktorí sa Vám odmenia tým, že do práce budú chodiť radi a ich pracovný výkon tomu bude zodpovedať.

Naši obchodní zástupcovia Vám radi pomôžu vybrať ten najvhodnejší systém pre Vaše pracovisko.