Produkty LOCKOUT TAGOUT Zámky, spony a visačky Zámky Nylonové zámky s 400mm oceľovým lankom, červená
Nylonové zámky s 400mm oceľovým lankom, červená
Nylonové zámky s 400mm oceľovým lankom, červená - BY 2FD88
  • <

Nylonové zámky s 400mm oceľovým lankom, červená - BY 2FD88

Katalógové číslo: BY 2FD88
Zabezpečte svoj pracovný priestor s naším nylonovým zámkom s oceľovým lankom. Tento zámok je ľahší a kompaktnejší , čo uľahčuje manipuláciu, a jeho zvýšená odolnosť proti nárazom a chemikáliám chráni vaše vybavenie pred poškodením. V rámci komplexného LOCKOUT TAGOUT systému výrazne znižuje riziko úrazov a napomáha splneniu zákonných noriem.

Naše zámky disponujú šesťstavítkovou cylindrickou vložkou , ktorá zaisťuje optimálnu bezpečnosť tým, že kľúč nie je možné vybrať, kým nie je zámok plne uzamknutý. Tento skvelý dizajn zaručuje ich odolnosť voči korózii a vode , zatiaľ čo zdrsnený povrch umožňuje ľahké uchopenie. Investujte do bezpečnosti a spoľahlivosti vašej prevádzky ešte dnes!
196,00 €
241,08 € s DPH
Obvykle expedujeme do 14 dní
bal
Vyberte si jednu z nasledujúcich modifikácií
Kód
Počet ks v balení
Farba
Cena bez DPH

POPIS VÝROBKU

Nylonový zámok s oceľovým lankom je ľahký kompaktný zámok so zvýšenou odolnosťou proti nárazu . Telo zámku je nevodivé, odolné výbojom , zdrsnený povrch zaisťuje ľahké uchopenie. Telo je z pevného vystuženého nylonu. Miesto strmeňa je oceľové pletené lano s povrchovou lamináciou. Zámok má vynikajúcu odolnosť proti chemikáliám a korózii. Pri všetkých zámkoch sú štítky v anglickom a českom jazyku .

Dodáva sa jeden kľúč ku každému zámku. Kľúč nie je možné vybrať, kým nie je strmeň zámku úplne uzamknutý. Optimálna bezpečnosť je zaistená šesťstavítkovou cylindrickou vložkou s necentricky uloženou dráhou kľúča. V sade zámkov je štandardné klíčovanie s nezameniteľným kľúčom (KD - Keyed Different).

AKCIA

AKCIA

FUNKCIA

Nylonové zámky s 400mm oceľovým lankom, červená sú súčasťou komplexného LOCKOUT TAGOUT systému. LOCKOUT TAGOUT systém zaisťuje bezpečnosť v podniku, pretože výrazne znižuje riziko poranenia a úmrtia, chráni vybavenie prevádzky pred poškodením a pomáha k naplneniu zákonných noriem .

Pokiaľ ešte nemáte systém LOCKOUT TAGOUT zavedený , viac informácií o ňom nájdete v produktovom radcovi LOCKOUT TAGOUT v úvode tejto skupiny.

ODPORÚČANIE

Zavedení systému Lockout Tagout do průmyslu

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

LOTO zariadenie musí byť vždy správne aplikované pred začatím údržby alebo servisných prác, aby sa zabránilo nechcenému spusteniu strojov. Pravidelné školenie a kontrola dodržiavania LOTO postupov sú kľúčové pre bezpečnosť pracovníkov.

Parametry

Počet ks v balení
6 ks
Materiál
polyamid
Materiál oka
oceľ
Farba
červená
Výška oka zámku
190 mm
Šírka oka zámku
17 mm
Priemer oka zámku
4 mm
Rozmery tela
32 × 35 × 16 mm
Teplotná odolnosť
−20 ºC až 120 ºC