Vnútorné čistiace rohože

Vnútorné čistiace rohože sú určené pre očistu obuvi vo vnútorných častiach vchodových priestorov do škôl, univerzít, kancelárskych budov, bánk, obchodov, relaxačných a športových centier. Tieto výrobky sú testované v súlade s hygienickými požiadavkami a všetky majú sanitárny epidemiologický atest.

Vnútorné čistiace rohože sú vybavené pevným a pružným podkladovým materiálom, ktorý zaisťuje tvarovú stabilitu rohože, nepriepustnosť pre špinu a vlhkosť, protišmykovosť a vysokú životnosť. Použitý materiál nešpiní podlahové krytiny a chráni ich proti poškriabaniu. Povrch čistiacich rohoží je tvorený odolnými vláknami z rôznych typov syntetických materiálov, ktoré zaisťujú abráziu pre nečistoty a prach a absorpciu pre vlhkosť a tiež skrývajú uvoľnené nečistoty vnútri vláknovej vrstvy. Možno ich čistiť jednoducho pomocou vysávača, niektoré typy možno čistiť tiež extrakciou. Pravidelná údržba čistiacich rohoží predlžuje ich životnosť.

V našej ponuke nájdete širokú škálu farieb a vzorov čistiacich rohoží a mnohé sa dajú vzájomne kombinovať. Ľahko teda môžete esteticky doladiť vstupné priestory a zároveň zabezpečiť ich dlhotrvajúci čistotu.


Vyberte si z podkategórií